Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
6 hours ago, Eva said:

Šeit rakstam tikai par klientiem, kurus liekam melnajā sarakstā. Ja gribat apmainīties ar savstarpējām laipnībām, izmantojiet privāto saraksti.

Es par to arī rakstīju, gadu atpakaļ tas preteklis  iebraucis bija, es viņu pēc pāris frāzēm hafig izmetu. Varat apskatīties šeit pat kādā 2019 gada janvāra sākums ierakstīju, brīdināju. 

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Pirms gada, kad vēl nācās piepelnīties par mauku, jau rakstīju par viņu. Tīko ienāca, pēc 5 min es viņu ārā izdzinu, te vēl tās pusotras mauķieles, kuras savā starpā sacenšās klientu dirsā līšana un kurā no viņām daiktu dziļāk rīklē ņiem, kaut ko mēģināja man virsū dirst, kāpēc es nabaga cilvēciņiem naudu pa priekšu ņiemu. Nu lūūūk, tādēļ. Jauki ienākt, palasīt, uzreiz atgriezties vispār neprasās. 

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2020. gada 19. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2020. gada 19. janvāris - Iemesls nav norādīts

Kur vispār vajaga anonsēties, lai visādi mērgļi-haļavšiki smadzenes vēl čakarēt. Tagad tak normālas iespējas pašai jau pēc sarunas nojaust un izvēlēties ar ko vispār ir vērts kaut ko sarunāt. Pat tāda vecā mauka kā es no 10 vienu izvēlos, pie kā braucu, vai ko ciemos lūdzu, ja kaut kas aizdomīgs, vai nepatīkams liekās.Tā pat zvanīja.

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2020. gada 19. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2020. gada 19. janvāris - Iemesls nav norādīts

Domāju likt šinī sadaļā,vai tomēr nelikt,jo tas iederās sadaļā apartamenti.Bet tomēr te ielikšu,jo šai sadaļai lielāks apmeklējums.Katoļu 31 un vel pāris dzīvokļi uz šo te čali.Reklamē apartamentus intim.lv.Vairākas reizes īrēju,ar visu priekšapmaksu,viss kārtībā.Bardaku pēc sevīm neatstāju,pats teica ka patīkami ar manīm sadarboties.Pēdējo reizi -kā parasti priekšapmaksa.Bet dienā kad jāievācās-sms ka it kā viņiem kaut kādas problēmas,viss atsaucās,naudu atgriezīšot.Protamska līdz šim nikuja nav atpakaļ,klausule neceļās,intimā reklamējās.Nu,ok,no vienas puses nav nekāda nereāli astronomiskā summa uz ko "uzmeta",un tieši tajā periodā,kad vajadzēja tur būt,dzirdēju ka menti smagi presēja daudzus dzīvokļus,varbūt arī labi ka netrāpijos tur.Bet tā pat,brīdinu katram gadijumam,ja kāda sadarbosies ar viņu,viss kārtībā,tikai līdz kaut kādam brīdim.25580054 .Katoļu 31,vel Kr.Barona ielā un Caka ielā dzīvoklis.

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2020. gada 19. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2020. gada 19. janvāris - Iemesls nav norādīts

+371 25 757 611 лучше даже не отвечайте-очень навязчиво напрашиваеться,обычно таких навязчивых не приглашаю,но тут как то лоханулась,так как была в крайне хорошем расположении духа после парочки классных парней(но сейчас не об этом).Да и Рождество Православное на носу,вот и дала адресс этому убогонькому.Припераеться и тупо,нагло,навязчиво разводит на предоставление услуг без предоплаты. "А в чём проблема?Я до банкомата за 2 минуты потом дойду" нормально??? Ну выперла само сабой на фиг.Возможно кому то знакомый персонаж,такое ощущение,что спецом выискивает таких типа меня,которые не так давно ,не часто и не регулярно подрабатывают, типа ,а вдруг лохушка поведёться.

Speciāli rakstu krievu valodā,lai visas sievietes saprastu,arī tās ,kas nepārzin valsts valodu.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.