Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Kimberly
Ierakstīts
pirms 21 stundas, sidlav55 teica:

 jau vinš būtu , tāds ūnikums , tad pie viņa fējas un ne tikai , lauztos , lai tikai kulminētu vairākas reizes pāris minūšu laikā!     

...un vēl naudu neņemtu, bet pašas piemaksātu.

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
On 12.12.2023. at 14:31, J_S teica:

Grūti iedomāties normālu veci, kuram sieva kontrolē izdevumus, ja vien tas nav kāds no parazītu sugas, kuru uztur pāra otra puse vai arī no tiem memļakiem, kuriem pat soctīklos ir kopīgi profili.

Tas gan. Un ja domā ar galvu + neatstāj redzamā vietā neaizbloķētu telefonu, tad visu var samenedžēt. 😁

Link to post
Skarleta 22
Ierakstīts
pirms 11 stundām, griivs teica:

Kolēģi, nu pilnīgs ignor manie mesidžiem Skarletai:) varbūt, gribu profilā Breda Pita bilde jāieliek, vai kas, bet man neatbild kādas bedēļas divas…

Cik tad tos mesidžus sarakstīji? 😁

Link to post
Kaķenīte
Ierakstīts
pirms 9 minūtēm, xtris teica:

Tu nevari izdzert tik daudz,lai nonullētos! Pat pēc bezfilmas,no rīta pamosties un vēl vieglā pālī iekšā griežas tāda sūdīga nojauta,ka kaut kas aizgāja ne tā....truli gribās pisties,piedzerties vai nomirt un pohuj kādā secībā

Es nevaru, bet Ummis spēj parsteigt. 😁

Link to post
Kaķenīte
Ierakstīts
pirms 5 minūtēm, xtris teica:

Patiesībā pudele viskija pazemina prasības un apdullina,šodien padarot iespējamu to,par ko rīt kaunēsies.

 

Rīt jau būs cita pudele un ... nekaunēsies.

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
pirms 3 minūtēm, Blondy teica:

Es  nepieļauju pat  tadu iespēju manā  gadījumā   , lai šis noziedzīgais nodarījums būtu pabeigts 🤦🏼‍♀️

Es netaisos iepīt manu bērnu, lai cilvēku pieķertu  nozieguma vietā. Tie, kas ir vecāki saviem bērniem, mani sapratis . 

 

Ok ok.. Es jau ne par to. Vienkārši teoretizēju kā tādiem ķēmiem var  "piešūt pantu" tīri no juridiskās prakses viedokļa. 🤔

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
On 6.11.2023. at 18:08, Lana Deina teica:

Sarakstē piedāvā atlīdzību par sexu ar nepilngadīgo personu...Vai tad tas jau nav pants?

Nu hz.. Šajā gadījumā nav ne pabeigts noziedzīgs nodarījums, ne arī pabeigts vai nepabeigts noz. nodarijuma mēginājums.  Pat nodoms tāds visai  virspusējs. Īsti neko nepiesiesi. Bet tā ir mana versija..

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.