Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
pirms 2 stundām, sioux1 teica:

Kas mums tur bija no ekstrēmā gala?  Lūk, atklātā tekstā pist var bez gumijas. Par beigšanu iekšā gan nav minēts nekas, bet mūsu Visupisis droši vien pierunās. 

Visvairāk mani uzrunāja pakalpojums "skūšanās"...

Link to post
On 28.12.2023. at 16:32, xxxsex teica:

Labdien kolēģi. 

Jautājums sekojošs, nopietns, lūgums bez prikoliem atbildet. Kāda ir varbūtība un vispār vai pastāv,  ja biju pie darbones pirms 1.5. nedēļas.  Neesmu pat pie viņas pieskaries, padročeju, un aizgāju. Pie darbones nepieskaros pat ar rokām, nerunājot par ko citu. Vienīgais pieskaros pie viena durvju  rokturi un pēc tam nodročeju. 

Ja bez prikoliem, tad nekomentēšu. Bet situācijas apraksts pats par sevi raisa jautājumus. 🙄

Link to post
Kas notiek tirgū?
Ierakstīts
pirms 4 stundām, sioux1 teica:

Dažas ar cenu šķiro kontingentu. Ja pēc sarunas normāls, tad cena ierastā. Ja sarunā/sarakstē piš prātu, tad ierubī ceņņiku tādu, lai atkratās. 

Tas ar nosacījumu, ja zvana. Kā jau minēju, es nekad nezvanu un priekšroku dodu sludinājumiem ar skaidri definētiem nosacījumiem, lai nav lieki jājautā par katru niansi. Tas besī ārā..

Link to post
Kas notiek tirgū?
Ierakstīts
pirms 7 minūtēm, snaiper teica:

всё очень правильно но только дело в том что в Латвии не умеют читать текст а звонят или пишут и задают тупые вопросы..  когда всё написано в тексте

Согласен. Если всё написано, то попусту болтать неуместно..

Link to post
Kas notiek tirgū?
Ierakstīts
pirms 50 minūtēm, snaiper teica:

ой Мальчики вы меня умеляете 😜 ну вот я сижу диспетчером там вы мой голос не слышите там всё по-другому втюхую вам любое г* за любые деньги😎

а я предпочитаю работать только по телефону для того чтобы слышать голос и понимать что за д***** ко мне идёт👌

У каждого свой выбор. Значит не судьба.. 😁

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
pirms 15 minūtēm, sidlav55 teica:

nu it kā var , bet noteikti ne tā kā austrumu tirgos..... tā maigi , starp puķēm....

Var jau būt, bet es nekad ne par ko netirgojos. 😁 Ja vajag, tad maksāju tik cik prasa, bet vairumā gadijumu man neko arī nevajag. 😁

Link to post
Kas notiek tirgū?
Ierakstīts
pirms 17 minūtēm, sidlav55 teica:

pat tad ja pakaļ atnācis tev kaulainais tantuks, ielej viņai grādigu glāzi un uzaicini uz deju.

Mans mīļakais teiciens: "Life is a slow death" . Labi labi.. brīžiem pārspīlēju ar melno humoru sarunas uzturēšanai. 😂

Link to post
Kas notiek tirgū?
Ierakstīts
pirms 1 stundas, sidlav55 teica:

tad atliek Tevi tikai pažēlot.... es gan , ja ne katru reizi  ,  ieraugu kaut ko jaunu , tomēr tas ir bieži ,  un ja to nesniedz intereses objekts , tad izdomāju , nu ne vienmēr , bet cenšos ,  kaut ko traku un spalvainu..... kā teica Karlsons    ,, es nepiedalos , ja nav jautrības!....,,

Jauki. Bet es laikam esmu klasisks #vissirslikti piemērs. 😂

Link to post
Kas notiek tirgū?
Ierakstīts
pirms 16 minūtēm, BlondyVīriņš teica:

Ir kategorija ar fejām, kurām azarts nav vajadzigs 😁

Visiem jau labs nebūsi.. 😁

pirms 22 minūtēm, sidlav55 teica:

bet tajā sfērā kurā viņa darbojas , dullam būt ir nekaitāmas  reizes interesantāk , nekā būt lēnam , kā mamutam....

Man jau līdzīgi. Visu ko esmu atskatījies, ka maz kas vairs var pārsteigt. 😁

Link to post
Kas notiek tirgū?
Ierakstīts
pirms 6 stundām, BlondyVīriņš teica:

Saziņai caur balss zvanu ir cits līmenis, kalpo kā filtrs. Samazinās iespēja uzrauties uz laika tērētājiem.

To jau neapšaubu, bet vismaz man ir azarts riskēt un iet tā "uz dullo". 😁

Link to post
Kas notiek tirgū?
Ierakstīts
pirms 2 stundām, sioux1 teica:

Tātad tev iet secen fejas , kas filtrē klientu loku un saudzē sevi. 

Iespējams, bet neko darīt. 🤷😁 Vispār jau jāsāk ar to kādēļ es pie viņām eju. Un tas nav seksa dēļ, bet drīzāk "prikola pēc". Zinu, esmu dīvains. 😁

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 24 minūtēm, Blondy teica:

Būtībā  jebkuram cilvēkam jāmīl darbiņš😊, lai justies labi. Nodarboties ar to, kas patik un par to vel sanemt atalgojumu, kāpēc gan ne?😊

Nenoliedzami. 😎 Bet viņš to situāciju skata visai savdabīgā un kategoriskā izteiksmē. Nu neko, katrs viedoklis ir interesants🤔😁

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 18 minūtēm, Blondy teica:

 Vīrietim nav jādomā, kā apmierināt sievieti, ja viņš nevēlās , bet domā tikai par savām vēlmēm .  Izvēlas no ntiem sludinājumiem , kas atbilst viņam  tīkamo- izskats, pakalpojuma klāsts, cena, viss. .

Redzi, te jau ir tā galvenā pretruna. Viņš ir pārliecināts, ka principā nav iespējams nodarboties ar  intīmpakalpojumu sniegšanu, ja pati šī aroda pārstāve nav gluži vai nimfomāne un nejūt simpātijas pret katru klientu. Tā sacīt - "gribu seksu, bet pie reizes arī nopelnīšu".  🙄

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.