Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Вообще не секси (25) 266121**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
pirms 7 stundām, xtris teica:

Tad jau fakts ir pirmais kuru nobanot,domāju ka biedri atbalsta.

Aizej mammai pupu pasukaa😂Domaa vinsh🤣tev smadzenes nav lai domaatu😂Pashi saaka te dirst man virsuu rupjiem vardiem,otrs bobijs varenais celju shaavejs utt😂Da pohuj tie bani,2 min un jauns profils 😂takaa es nebushu bedigs ja buus bans,Tu gan raudaatu ja tevi nobanotu😂apvainotos kaa kuce un nevaretu to pardzivot😂

 

Banot juus vajag spamerus,sezh te ar sazincik tukstoshiem komentu

 

Link to post
Вообще не секси (25) 266121**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
pirms 15 stundām, Jezyps teica:

Izdirstais Dauni- Tu man piedāvāji Tev sejā to pateikt. 
Es Tev piekritu. Neredzu problēmu.

Par pārējo..

Kuru interesē gnīdu vaimanas 😂😂😂😂Atšķirībà no manis, vienīgais ko Tu man vari piedāvāt ir atsūkāt man pimpi dauni. Tu IQ testu esi kārtojis? Manuprāt viņā tik zema skaitļa nav, lai objektīvi novērtētu tavas spējas. Spriežot pēc rakstības un nespēju salikt gramatiski teikumus. Tu esi kaut kāds gaterščiks, vai servisà apkopējs. Divus mēnešus kràj maukai, beidzot pie viņas tiec. Atdod pēdējās kapeikas un sagaidi brînumu. Maukai protams tādu dauni ieraugot viss ir skaidrs. 😂 Protams atkal jāstrādā, jāpis savs kroksis hruščovkā un atkal jākrāj kapeiciña maukai.  Vēl noteikti ir volvo gadus 15 vecs + staigā čībās un zeķēs.

sapnis ne dzîve 😂😂😂

Visu gaišu un atpisies dauni. vairāk komentāru nebūs.

ps.

Un neaizmirsti prežus lietot! Tas Tev ir obligāti! Lai tava vecene patomkus nedirš mīzal. Turpini savu nožēlojamo eksistenci līdz nosprāgsi sūd 😘

Rizhais mesl nomierinies,jau noskaidroju kas esi 😁Ja pazuudi un nekomentee vairs te😁Pats piepisaas un raud ka vinjam kautko raksta😁

pirms 14 stundām, xtris teica:

Nu re,cerības attaisnojās 😉

Pusanalfabēts,ģeopolitikas guru,pie viena arī latentais pidars ar anālām fantāzijām.

tevi 100% kads ir ielicis 

pirms 9 stundām, Moderator teica:

Kungi!

Tas ka ir pieļauts "atlaist dvēselē sakrāto" nenozīmē ka var tik rupji pārkāpt noteikumus. Domājiet ar galvu nevis galviņu!

Lai tak izpauzhaas😂

Link to post
Вообще не секси (25) 266121**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
pirms 3 stundām, Jezyps teica:

Sejā?

Tieši to gaidīju. 
Tātad piedāvāju 3 variantus izdirstais dauni.

un vispār bez jokiem.

Tu zini kas notiks? Es Tev paskaidrošu caur dirsu dzemdētais

1) Var teikt atru dienu esmu Rîga klusā iela 12k-3. 

no 10-15. Privāti norādît varu, kā mani atpazîsi. Tu sākumā parakstîsi standarta veidlapu -

Es pie pilnas apziņas, neviena iespaidots un pilnīgi brīvs, rīcīgspējîgs apzinos riskus un uzņemos atbildību par savu lēmumu. Kāpjot ringā man var tikt nodarîtas fiziskas traumas ieskaitot veselībai neatgriezeniskas.

utt. Izsauc ātros un kāp iekšā. Jo īsi pēc tam, pēdējais ko atcerēsies bûs tas, kà izdirsi kreiso nieri.

2) Vari atbraukt pie manis, scenàrijs līdzîgs. Tikai papildus iekāršu aiz padusēm ozolā. Lai mani sîči trennējas pinata spēlei dzimenē, kura būs drīz.

3) vienkàrši atpisties no manis.

 

ko izvēlēsies mēsl? Vēl varu cełus sašaut ja gribi.Kā bonusu pubktam 2.

Ko tu turr vari piedavaat tu musar,ieshauj labaak saviem sikajiem kverpljiem galvaa lai vinji nevairojaas un Latvija butu tiiraaka no tadiem izdzimtenjiem,tev pat sava viedoklja nevar buut jo no darba butu izsviests araa kaa mauka glorija

pirms 2 stundām, xtris teica:

Tu nejēdz uzrakstīt NEVIENU gramatiski pareizu teikumu!

Tu nemāki rakstīt pat bez elementārām pareizrakstības kļūdām,taču savā stulbībā slīkdams te vāvuļo par politiku un loģiku?!

Dzīves komēdija mums ir piespēlējusi teicamu klaunu 😁 ļoti ceru uz cienīgu turpinājumu 😀 

PS vīri,iesaku ari jums atslābt un uzjautrināties par šo stulbeni....

 

Ej dirst ar savu gramatiku pajoli,tadi panoram upuri kaa juus nekad neko nesapratiisiet,pidarasus propogandee pa tv un driiz juus te teiksiet ka dirsaa pisties ir ok jo pa tv tak tante teica ka tas ir populari 

Link to post
Вообще не секси (25) 266121**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
pirms 3 minūtēm, Moderator teica:

Ne vella, tur tuvu 90% ir nacisti.

Man pat kaut kur ir pieseivots argumentēts viedoklis šim apgalvojumam. Jāsaka ka pamatojums ir maksimāli loģisks.

Tos ko gustaa njem,tie dirsh ka dej naudas,da i poh,viss tas ir huinja un tiraakais bizness no visaam puseem,tu ir lohi kas tic propogandai un avelkas uzto un tapat lv ir pajolji kuru logiski nespeej domaat,ir internets un uz paplaates viss pienests uz paradiis,bet nee😂jaskataas musi korumpetie mediji un visam jatic ko vinji saki

Link to post
Вообще не секси (25) 266121**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
pirms 1 stundas, Jezyps teica:

 

Es to penteri nelasīju- jo man pie dirsas. Velti centies Dauni :D Tu savu sūkàjamo caurumu aizpis. 100% māte nožèlo to dienu, kad Tevi izdirsa.  Par laimi tādi dauņi, kà Tu neko neietekmē. Tāpēc turpini kvankšķēt bioatkritum. Vilciens brauc tālāk.

p.s

izēd dirsu bomzim. Un lieto prežus. Lai Tava vecene neizdirš līdzīgus patomkus. Ja vēl nav paspējusi. Tu nēsi nekas un visiem pie dirsas uz Taviem pārdzīvojumiem mēsl. Izbaudi savu nožèlojamo eksistenci līdz nospràgsi sūd. 

 

😂😂tads varonis psc😂Negribi sejaa man to visu pateikt?😂ganjau teiks tuliit,davai brauc uz UK  siltumniicu 😂

pirms 1 stundas, Moderator teica:

Jo vairāk krievu nacistus nošaus ukraiņi jo mazāk pēc tam mums būs viņi...

Matemātiski lielāks ieguldījums būtu izdzīvojis orks bet tādā fiziskā formā lai nekad vairs nevarētu karot - tad vismaz teorētiski viņa dzimtenei nāktos viņu uzturēt un ārstēt līdz mūža galam. Bet gan jau tur "uzmetīs" arī tos.

Tie nacistu krievi sen jau visi ir noshauti,tagad tur iet tik pa naudu,nu protams trapaas kaads propagandas upuris kaa jezyps

Link to post
Вообще не секси (25) 266121**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
pirms 10 stundām, Jezyps teica:

Kuru interesē Tavs viedoklis dauni? Tieši kuru?

Galīgi galvā sapisies esi? Mācītājs 😂😂😂

aizej izēd dirsu ždanokai, nopērc supa dēli un pisies uz savu vatastānu. Un paķer savu rodņu līdz.

Vari pat neatbildēt, jo man neinteresē- man diskusija ar zemesvēzīti pat šķiet aizraujošāka. Netērē laiku pufaika. Vienīgais lietderīgais ko Tu vari izdarît ir atsūkāt savam sencim. Jo izskatās, tevi taisot par ātru ārā izrāva. Pietrūka smadzenēm. 
Tā, kā turpini iet nahuj pa dzīvi. Neskaties apkārt.

Mācîtājs atradies 😂😂😂

Ja tev neintresee tad paklusee vienkarshi,tevi kopa ar zdanoku pakart vajadzetu lai nevairojas taadi kaadu un taa vecaa mirla

Tas ka tu sukaa savam sencim un berniibaas vinsh tevi regulari izmantoja nevienam neintresee,taa ir juusu gjimenes probleema un diezvai tu zini ka ir tavs iistais teevs

 

Ja jums navko rakstiit un konkreeti pateikt tad nerakstat shito huinju

Juus nozombetie nearko neatskiraties no tiem krievu urlam kas tur aiziet karot un mekleet kautkaadus nacistus kuru tur nav,lab tie jau visi zemi baro un tagad iet tik delj rubljiem karot,bij pietiekami daudz laiks lai saprastu to biznesu,bet nu latvijaa kadi 30%latvieshu tiesham ir tupi un tapat tie kas gaida putinu 

Man absoluti pohuj ir uz tiem krieviem un veljovairaak uz tiem haholiem 

 Jus lielie bljaveji-ja notiks lv karsh juus pirmie aizpisiisiet prom,gan jau tagad aizpisushi kautkaadaa irijaa vai holandee zemenes lasa siltumniicaa un telot baigo lv patriotu😁

Latvijas droshiiba ukraina🤣da vinjiem pohuj taa latvija,lidz kara sakumam vinji nemaz nezinaaja kur tada atrodaas 🤣bet kad saka nakt nauda no visam pusem tad geografiju arii iemacijaas 😂Uzprasi zeljam kapec vinsh nav gazes vadu aizveris ciet kas nak no krievijas tranziitaa?😂sponsoree pats agresorvalsti??Pat nesen kad visi tur saka runat par kara beigaam,zelja tak bija pret,jo saprot ka naudu vairs neviens nedos😁Jus dalbajobi esat kadreiz bijushi krievijaa vai ukrainaa?tur tada pati korupcijaa ka kautkaadaa nigeriijaa,tapeec arii notiek karsh ,Ja lv nebutu europas savieniibaa tad musu nodevigie merglji sen uzrikot karu Latvijaa,100% juus esat tie pashi kas bljaa ka vajag vakcineeties jo kovids 😂

Link to post
Вообще не секси (25) 266121**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
pirms 13 stundām, Reno5 teica:

Tikai muļķis var nesaprast to, ka Ukrainas karavīri, aizstāvot savu valsti, būtībā sargā arī mūs no ļaunuma impērijas!

Katrs orks, ko uz līķu maisu utilizē Ukrainas karavīri, ir ieguldījums arī Latvijas drošībā!

To teica zeljenskis ka sargaa arii baltiju,nu lai vairaak kapeiku dabuutu 

Link to post
Вообще не секси (25) 266121**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
pirms 2 stundām, xtris teica:

Ukraiņi sargājot savu zemi,ar savām asinīm sargā arī mūs!

Tālāk iespējami sekojošie skaidrojumi....

Tu esi pārāk dumjš saprastu šo elementāro faktu?

Tu esi vatņiks?

Tu esi dumjš vatņiks!

 

 

 

Tu arii televizoru parskatijies esi??Paskaidro man to elementaro faktu?pufaika neesmu,man pohuj tie krievi tapat kaa haholi,visam tam ir cits stasts,pectam uzrakstiishu kapeec tadus komentus rakstu lai jums ir skaidrs

Link to post
Вообще не секси (25) 266121**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
pirms 14 stundām, njā teica:

Cik tēmas cepsi un cik tēmās dirsīsi par ukrainietēm? Skaidrs- tev viņas nepatīk- tad izvēlies citas sievietes. Šei apspriestās latinas ir "augstas" kvalitātes- droši dodies pie viņām. 

man ukrainietes pattiik,bet ukrainji nee,lai sargaa savu zemi 

 

Link to post
Zlata (30) 25322901 ( Эля , Sweet Girl )
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
On 16.06.2024. at 11:56, Nol1f3r teica:

Foto itkā atbilst, vismaz gadu atpakaļ atbilda,bet pēcgarša palika pēc apmeklējuma. Nezinu ko te daudzi viņā saskata! Bet pēc manam domām tāds konveijers, vienīgais pozitīvas kas palika atmiņā seksa laikā bija neķītras frāzes, bet domāju, ka lai ātrāk sasteigtu procesu 

Pagts neesmu bijis,bet nesen kas dzeki bija teica ka izpludusi,konveijers un viss na otjebis.Da arii pats kad rakstiju,atsutija foto kur izpludusi nekaa bildees ko liek sludinajumos.

Nezini ko te daudzi saskata??😁Da te 90% komentiem vispar nav jeegas ticeet,liekas ka te savakushies tadi kuriem vispar neviena nedod,tad nu par katru caurumu fano,vainu domaa ka delj aizstaveshanas un slavinashanas kada iedos 😁

Link to post
Zlata (30) 25322901 ( Эля , Sweet Girl )
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 5. augusts - Iemesls nav norādīts
pirms 2 stundām, Vasarigs teica:

Tu tiešām esi dīvains, ja tev ir bijusi nepatīkama pieredze ar meiteni, tas nenozīmē, ka tā ir visiem vienādi, un ja tev tā ir ar daudzām meitenēm, varbūt ar tevi kaut kas nav kārtībā?

kada vel pieredze?taa vecene neatbilst foto,foto 10 gadus vecas

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.