Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Anālais sekss, A+, kādi ieteikumi?
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 14. jūnijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 14. jūnijs - Iemesls nav norādīts
pirms 13 stundām, Nol1f3r teica:

Čali atslābsti! Blondy ir foršs zaķis, tik viegli ar viņu tikšanos nesarunāt, pat jauniņajam vai jau esošajam! Tā kā šaubos, ka Tu vispār esi viņu acis redzējis, izņemot tas foto kuras ir pieejamas xtrā! Tā kā turpin onanēt uz Blondy fotkām un sapņot par to, ka spēsi izdrāzt tādu ka viņa, jo pagaidām visa Tava bauda ir Tavā labajā rokā

vaitad es teicu kautko sliktu par vinju?😁tas ka tu nevari sarunaat tas nenoziimee ka citi nevar😁takaa sapnjo pats,es vinju pisu pirms vel vinja te vispar paradiijaas,kads vispar sakars ar sho vietni😁jus tiesham te kautkaadi dalbajobi esat😁kjip ja nebutu xtra tad vsjo pizdecs mauku dabuut nevaretu😁visas maukas seezh tikai un vieniigi te😁

Link to post
Anālais sekss, A+, kādi ieteikumi?
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 14. jūnijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 14. jūnijs - Iemesls nav norādīts
pirms 13 stundām, PepeTheFrog teica:

Numuru izsniedz privāti, sarakstē šeit. Tu pat šādu detaļu nezini, kas atkal norāda uz tavu mūldēšanu. Tagad tu teiksi, ka tev viņu iedeva čoms un viņai bija vienalga no kurienes viņai raksta nepazīstams cilvēks :D Ar tavu komuikācijas stilu un prasmēm, tu nevarēsi neko sarunāt.

karoch tu reals daunis esi🤣kjip vinja visu muzhu sedeeja kautkada xtraa  un citur vinjas nr nevareja dabuut🤣tev par aizstaveshanu gan iedos,sapnjo 🤣

Link to post
Anālais sekss, A+, kādi ieteikumi?
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 14. jūnijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 14. jūnijs - Iemesls nav norādīts
pirms 37 minūtēm, PepeTheFrog teica:

Ir iemesls neticēt tevis teiktajam, jo:

Tu esi reģistrēts lietotājs šeit no šī gada 16.Maija

Pirms ieraksta par  Blondy, tu atstāji 2 ierakstus tēmā Ziepniekkalns

Ar Blondy var sazināteis tikai privāti caur ziņām šajā saitā un to nevar izdarīt, ja neesi veicis vismaz 10 ierakstus portālā

Tāpēc, tu neesi nekas vairāk kā muldētājs un trollis apbižotais :D 

telefona numurs jau neeksistee vinjai 🤣nejau te es ar vinu sarunaaju tikties cirvi 🤣bet nu ok es trollis kuram neiedeva  🤣

Link to post
Anālais sekss, A+, kādi ieteikumi?
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 14. jūnijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 14. jūnijs - Iemesls nav norādīts
On 9.06.2024. at 06:19, Nol1f3r teica:

Kārtējais heiteris kuram Blondy neiedeva? Ņemot vērā to, ka Blondy ir nepieejama visiem tad šaubos, ka viņa riskētu lai kautkāds random čalis tagad drāztu viņu bez preža un piešļāktu viņu pilnu 

jaa jaa neiedeva un visu es izdomaaju,atslabsti😁saac aizstaveet un varbuut tev iedos 😁

Link to post
Anālais sekss, A+, kādi ieteikumi?
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 14. jūnijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 14. jūnijs - Iemesls nav norādīts
pirms 1 stundas, JulianL teica:

Nu vai nav viens dirsējs , kārtējais

gribi tici gribi netici,es tad nezinaaju ka vinja mauka ir,savadak ar prezi butu pisis,lab ka neko nenoraavu

lai atnaak pati un pasaka ka ar visiem pisusies tikai ar prezi,gribu dzirdeet to

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.