Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Hanna (28) 26919341
Ierakstīts

Sveiki,
Šis ir mans pirmais ieraksts, tādēļ vērtējumi varbūt nenāk ar lielu pieredzi.

https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-nezhnaya-seksualnaya/7954902.html
image.thumb.png.aea024c55910a3df8cf42d7fbdcbb09e.png

Biju aizgājis uz 1h.
Saziņa WA, viss normāli. Valoda tikai RU, ko rakstiski māku tikai ar google translate. Norunājām visas intereses. Standarta likme par 180 rozēm, vai 100 rozēm, ja interesē fiksais.
Dzīvoklis netālu no centra, parkingu man nevajadzēja, bet neizskatījās, ka būtu pieejams par brīvu. Rajons neslikts.
Feja tā pati, kas šeit pirmajā ierakstā. Bildes pirmajā ierakstā ir īstās, bet pavecas. Reklāmā, kuru pieliku es, bildes nav īstas. 
Uz aci 35-40, taču grūti noteikti, jo var redzēt ka ir izmantots botox, tā kā droši vien ir 40+.
Sagaidīja pieguļošā kleitā, un varēja redzēt ka augums labs. Krūtis ar silikonu. Norunājām darbus un rozes, apmainījāmies laipnībām un aidā uz dušu. Apartamenti labi, dvielis sauss, taču jāņem vērā, ka biju rīta pusē.
Mazliet vilšanās, ka bijām WA vienojušies par apakšveļu, kuras nebija. Sagaidīja kaila. Nu labi. Tālāk viss pēc klasiskā scenārija.
Minets
Jātniece
Sunītis
Pauze un uz rinķi.

Vērtējums balstoties uz ierobežotu pieredzi:
Vieta - 10/10 viss bija kur un kā vajag. Dvielis sauss, vieta tīra, glāzi ūdens no krāna varēja dzert.
Izskats - 8/10 (atkarīgs no gaumes - man silikons un botox nebiedē).
Minets - 8/10 - Dziļuma un slapjuma īsti nebija, taču centās kompensēt ar mēli un lūpām. Gaumes jautājums.
Seks 7/10 - Neteiktu, ka kaut kas baigi palicis atmiņā. Ļāva iegrābties visur, kur vajadzēja, un lika mēli tur kur vajadzēja. Stenēšana dažbrīd mākslīga, dažbrīd īsta. Interesanti, ka neizmantoja lubrikantu.
Attieksme - 7/10 - kopumā ļoti draudzīga, ieinteresēta procesā, pacentās, un izrādīja interesei. Mazliet vilšanās, ka norunājām apakšveļu, kuras nebija.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.