Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
София (21) 28246601
Ierakstīts
pirms 16 minūtēm, Einars96 teica:

Ir nianses, kaut vai materiālās īpašumu lietas. Kā saka advokāts, labāk slikts miers, nekā labs karš. Tā ir taisnība. 3 tiesu pieredze. Ticiet, vai arī pamēģiniet tiesāties saskaņā ar LV tiesvedības īpatnībām. 😀

Labāk turpināt dzīvot "nelaimīgajā laulībā" nevis kaut ko mainīt.Izvēlamies vieglāko ceļu..Da nu nafig...🤦😁

Link to post
София (21) 28246601
Ierakstīts
pirms 10 minūtēm, JānisBR teica:

Bet ko vecim darīt, ja tā uz rokām nēsātā uzskata, ka viņai vienkārši  pienākas būt uz rokām nēsātai un pašai nekas nav jādara, lai laulības dzīve izdotos?

Vot tur es teikšu tā..Nafig tādu laulības dzīvi?Pieraduši rutīnā dzīvot- pašapmānā.Tēlot,ka viss ir labi,bet tajā pašā laikā i pa labi,i pa kreisi..

Link to post
София (21) 28246601
Ierakstīts
pirms 10 minūtēm, sidlav55 teica:

supper! Tev labi sanāk!  daudzi te esošie tā nespēj izteikties! bet ko gan dāma meklē , te veču vidū?  man domāt vai nu pievērst sev uzmanību vai kašķi..... ja gribi gari izteikties atnāc uz man domātajiem topikiem beztēmā.  

Dāma izsaka savu viedokli un mazums sagribēs "iesaistīties" tajā pasākumā.😂

Bet no tā visa sapratu,ka nedod Dievs,ja kaut ko ne tā pateikšu par tiem "precētiem",tad tak nolinčos tā kārtīgi.Kaut gan es nenosodu, tos "kreisos" sānsoļus...

Link to post
София (21) 28246601
Ierakstīts
pirms 8 stundām, sidlav55 teica:

ko meklē kašķi?  varbūt vinš to vien dara , ka nēsā uz rokām!  

Ja es būtu uzrakstījusi:"Tu lops,tāds!Ko var vazāties apkārt un meklēt,kurā caurumā iespraust.Tavs "precētā vīra" pienākums ir sēdēt mājās un ar suņa ačtelēm gaidīt,kad Tava jaukā sieviņa pasūtīs Tevi d***t!Un,tad tik Tu varēsi skraidīt apkārt kā nogribējies teļš un meklēt,kurā caurumā iespraust.." 

Tad Tu varētu man paprasīt par to kašķa meklēšanu..Bet tā..🤷

Link to post
София (21) 28246601
Ierakstīts
On 17.09.2024. at 18:10, Fantom12 teica:

Nu gluži simpātiska viņa nav. Nothing special. 150 tik tāpēc jo sūkā bez preža un bučojās. Nu pēc tā kad viņa ir pasūkājusi 10 pipeļus dienā, bučoties ar viņu kaut kā negribās. 😆 Man kā precētām cilvēkam ir drošāk kad meitenes sūkā ar prezi un bučoties ar viņiem personīgi man zapadlo.

Tev kā "precētam",vajadzētu savu sievu uz rokām nēsāt nevis sapņot par minetu ar prezi.Bet nu...

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.